Ljubljenčki so zakon!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ljubljenčki so zakon!


 
KazaloPortalIščiLatest imagesRegistriraj sePrijava
Dobrodošli na najboljšem forumu o živalih. Upamo da se boste zabavali.

 

 Ste dali vaše pse kastrirati?

Go down 
+6
Tjaskaa*Jonaa<3
Tara
anchy
Admin
Kravica Katka
ßlonDi medo.
10 posters
Pojdi na stran : 1, 2  Next
AvtorSporočilo
ßlonDi medo.
Volk
Volk
ßlonDi medo.


Posts : 614
Join date : 10/02/2010

Ste dali vaše pse kastrirati? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ste dali vaše pse kastrirati?   Ste dali vaše pse kastrirati? I_icon_minitimeČet Feb 18, 2010 7:22 am

mi smo jotud dal, sam mal mi ie žou :sadness: Ful se mi je smilila s tem ubročem ukol glave..mi mamo clo slike :huh: sam, se prežvi
Nazaj na vrh Go down
Kravica Katka
Medved
Kravica Katka


Posts : 1481
Join date : 18/01/2010

Ste dali vaše pse kastrirati? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ste dali vaše pse kastrirati?   Ste dali vaše pse kastrirati? I_icon_minitimePet Feb 19, 2010 4:05 am

Mi ga nismo dali...Smo dali pa muco Liso...Grozno je bilo.Imela je tisti obroč okoli glave in čisto je bila boga...Jaz sem mislila da bo poginila ker je bila taka.
Nazaj na vrh Go down
Admin
Gospodar foruma
Admin


Posts : 2684
Join date : 17/01/2010
Age : 27
Location : Slovenija/Maribor

Ste dali vaše pse kastrirati? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ste dali vaše pse kastrirati?   Ste dali vaše pse kastrirati? I_icon_minitimePet Feb 19, 2010 4:09 am

Sej to mine čez čas [You must be registered and logged in to see this image.] Moreš pa gledati z tega vidika tudi z pozitivne strani. A ni boljše, če ljubljenec 2-3 dni trpi, ampak z tem zmanjšaj raka na materinici, gonjenje, krvavo sluz...? Meni se zdi vredno [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazaj na vrh Go down
https://forumozivalih.forumsl.net
Kravica Katka
Medved
Kravica Katka


Posts : 1481
Join date : 18/01/2010

Ste dali vaše pse kastrirati? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ste dali vaše pse kastrirati?   Ste dali vaše pse kastrirati? I_icon_minitimePet Feb 19, 2010 4:12 am

Ja saj je bilo vredno...Ampak zdaj Lise ni več ker je šla... ::::::::::::???
Nazaj na vrh Go down
Admin
Gospodar foruma
Admin


Posts : 2684
Join date : 17/01/2010
Age : 27
Location : Slovenija/Maribor

Ste dali vaše pse kastrirati? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ste dali vaše pse kastrirati?   Ste dali vaše pse kastrirati? I_icon_minitimePet Feb 19, 2010 4:16 am

Ojej kaj pa ji je bilo? [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazaj na vrh Go down
https://forumozivalih.forumsl.net
Kravica Katka
Medved
Kravica Katka


Posts : 1481
Join date : 18/01/2010

Ste dali vaše pse kastrirati? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ste dali vaše pse kastrirati?   Ste dali vaše pse kastrirati? I_icon_minitimePet Feb 19, 2010 10:19 am

Ne vem...Kar enkrat je izginila in se ni več vrnila...
Nazaj na vrh Go down
Admin
Gospodar foruma
Admin


Posts : 2684
Join date : 17/01/2010
Age : 27
Location : Slovenija/Maribor

Ste dali vaše pse kastrirati? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ste dali vaše pse kastrirati?   Ste dali vaše pse kastrirati? I_icon_minitimePet Feb 19, 2010 10:25 am

Ojej, groza [You must be registered and logged in to see this image.] Pes bi moral biti vedno pod nadzorom [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazaj na vrh Go down
https://forumozivalih.forumsl.net
Kravica Katka
Medved
Kravica Katka


Posts : 1481
Join date : 18/01/2010

Ste dali vaše pse kastrirati? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ste dali vaše pse kastrirati?   Ste dali vaše pse kastrirati? I_icon_minitimeSob Feb 20, 2010 1:34 am

Ne ne!Lisa ni bila psička...Bila je mucka...Ko je skotila 3 mucke je nekaj časa še ostala potem pa smo jo kot vedno spustili ven da se razgiba pa je ni bilo več nazaj...
Nazaj na vrh Go down
Admin
Gospodar foruma
Admin


Posts : 2684
Join date : 17/01/2010
Age : 27
Location : Slovenija/Maribor

Ste dali vaše pse kastrirati? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ste dali vaše pse kastrirati?   Ste dali vaše pse kastrirati? I_icon_minitimeSob Feb 20, 2010 2:33 am

Ajaaa, se opravičujem [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazaj na vrh Go down
https://forumozivalih.forumsl.net
Kravica Katka
Medved
Kravica Katka


Posts : 1481
Join date : 18/01/2010

Ste dali vaše pse kastrirati? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ste dali vaše pse kastrirati?   Ste dali vaše pse kastrirati? I_icon_minitimeSob Feb 20, 2010 8:53 am

Nič hudega..Vsak se kdaj zmoti! [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazaj na vrh Go down
anchy
Admin
Admin
anchy


Posts : 120
Join date : 18/02/2010

Ste dali vaše pse kastrirati? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ste dali vaše pse kastrirati?   Ste dali vaše pse kastrirati? I_icon_minitimeSob Feb 20, 2010 10:48 am

Ja...mi smo dali našo mačko sterilizirat,z namenom,da nebi mela mladičkov oz. da se nebi gonila.

In moram reči,da mi je žal :(
Lahko bi mela zelo lepe potomce
ampak kaj ka ni več poti nazaj :(

sam dobro...bomo preživel..tudi ona...

Samo moja mačka nikoli ni dobila obroč okoli glave.
Sam rekli so,da jo naj pazimo,da se nau tam grizla...
Nazaj na vrh Go down
Admin
Gospodar foruma
Admin


Posts : 2684
Join date : 17/01/2010
Age : 27
Location : Slovenija/Maribor

Ste dali vaše pse kastrirati? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ste dali vaše pse kastrirati?   Ste dali vaše pse kastrirati? I_icon_minitimeSob Feb 20, 2010 11:02 am

Tudi moje 4 mačke niso nikoli dobile obroča [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazaj na vrh Go down
https://forumozivalih.forumsl.net
Tara
Morski prašiček
Morski prašiček



Posts : 86
Join date : 18/01/2010

Ste dali vaše pse kastrirati? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ste dali vaše pse kastrirati?   Ste dali vaše pse kastrirati? I_icon_minitimeSob Feb 20, 2010 3:02 pm

Mi smo našo tudi dali. Stara mislim da je bila 6 mescou.
Nazaj na vrh Go down
Tjaskaa*Jonaa<3

Tjaskaa*Jonaa<3


Posts : 8
Join date : 12/03/2010
Age : 26

Ste dali vaše pse kastrirati? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ste dali vaše pse kastrirati?   Ste dali vaše pse kastrirati? I_icon_minitimePet Mar 12, 2010 9:39 am

Mi jo bomo dali ko bo 6 mesecev stara.Samo sem rekla da naj jo nedamo sterilizirat in ne kastrirat ker hocem met mladicke :)
Nazaj na vrh Go down
Admin
Gospodar foruma
Admin


Posts : 2684
Join date : 17/01/2010
Age : 27
Location : Slovenija/Maribor

Ste dali vaše pse kastrirati? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ste dali vaše pse kastrirati?   Ste dali vaše pse kastrirati? I_icon_minitimePet Mar 12, 2010 9:55 am

A ima rodovik? [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazaj na vrh Go down
https://forumozivalih.forumsl.net
Gost
Gost




Ste dali vaše pse kastrirati? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ste dali vaše pse kastrirati?   Ste dali vaše pse kastrirati? I_icon_minitimePet Mar 12, 2010 9:59 am

Pr nas je Kala stelirizarana,Ron kastriran in Toma stelirizirana.
Na začetku je res malo hudo, amapk v 2 dneh vse mine in je vse normalno.
Nazaj na vrh Go down
Tjaskaa*Jonaa<3

Tjaskaa*Jonaa<3


Posts : 8
Join date : 12/03/2010
Age : 26

Ste dali vaše pse kastrirati? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ste dali vaše pse kastrirati?   Ste dali vaše pse kastrirati? I_icon_minitimePet Mar 12, 2010 10:15 am

Admin je napisal/a:
A ima rodovik? [You must be registered and logged in to see this image.]
ne nima rodovnika
Nazaj na vrh Go down
Admin
Gospodar foruma
Admin


Posts : 2684
Join date : 17/01/2010
Age : 27
Location : Slovenija/Maribor

Ste dali vaše pse kastrirati? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ste dali vaše pse kastrirati?   Ste dali vaše pse kastrirati? I_icon_minitimePet Mar 12, 2010 10:25 am

No potem pa itak nima smisla, da bi jo dali pariti, ker je to samo vspodbujanje nerodovniške vzreje [You must be registered and logged in to see this image.] Takšni psi so mešanci in nemoremo trditi, da so čistokrvni.
Nazaj na vrh Go down
https://forumozivalih.forumsl.net
Gost
Gost




Ste dali vaše pse kastrirati? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ste dali vaše pse kastrirati?   Ste dali vaše pse kastrirati? I_icon_minitimeTor Apr 27, 2010 2:44 am

Naš Đimbo ni bil... Poznam pa eno psičko Nikico, ki jo imajo že 2 leti in so jo dali stelirizirati, ker niso hoteli imeti polno psov :D . Je pa ena izmed redkih primerkov stelirizirančka/kastrirančka na kmetiji... Ampak jaz bi raje vedela, da bi imela 1x mladičke, potem pa bi jo stelirizirali, ker je res grozno lepa psička (moj sanjski pes :hearth: ) in bi jaz dobila enega mladička. Ampak od tam kjer so jo dobili pa imajo 2 psički (Nikino mamo in sestro), ki pa imata vsako leto 2x mladičke in vse pobijejo, samo samčke pustijo... Niko in njeno sestro pa so pustili zato, ker so mislili, da sta samčka in so ubili samčke, ker so mislili da so samičke :roll: . Pri nas pa itak nihče noče imeti samičk...

Meni je pa čudno, da so vaše muce imele tisti krožnik ali ovratnico ali kaj že je okoli, naša Maca ni imela, pa smo jo dobili še v narkozi... Je zdravnik rekel, da jo moramo dati nekam v tuš, da se ne mora kam zavleči in čez 2 uri smo jo že ven spustili (se je drla v tušu kot da jo kdo iz kože jema, smo itak mislili, da bo zamerila in bo šla kam drugam, ker je k nam tudi prišla od soseda), jo je še nekaj zanašalo, pa se je vlegla in spala, naslednji dan pa je bila že čisto normalna, dobra stara Maca :D
Nazaj na vrh Go down
Nion
Volk
Volk
Nion


Posts : 682
Join date : 28/02/2010

Ste dali vaše pse kastrirati? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ste dali vaše pse kastrirati?   Ste dali vaše pse kastrirati? I_icon_minitimeČet Apr 29, 2010 2:52 pm

Mi ga nismo dali kastrirati.
Nazaj na vrh Go down
Mucmicmac




Posts : 25
Join date : 30/04/2010

Ste dali vaše pse kastrirati? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ste dali vaše pse kastrirati?   Ste dali vaše pse kastrirati? I_icon_minitimePet Apr 30, 2010 1:53 am

Razumem, da nekdo ne sterilizira oz. kastrira čistokrvnega psa (to je takšen, ki ima rodovnik). Če ta pes pridobi tudi vzrejno dovoljenje je to upravičeno. V nasprotnem primeru, se pravi če gre za nerodovniškega psa ali psa, ki rodovnik ima, pa vzrejnega ni opravil gre pa samo za egoizem in neodgovornost njegovega lastnika. Živali na spolnost in materinstvo ne gledajo čustveno kot mi. Psi so na naskok pripravljeni vedno in gre za nagon, ki ji mnogokrat ne prinese nič dobrega in jim je pravzaprav v breme. Enako velja za psice v času gonitve. Dovolj je mešancev, tako odraslih kot mladičev, ki nimajo domov ali pa imajo tako obupne, da je groza. Mladički, ki bodo oh tako ljubki so velika odgovornost. Potrebno jim je najti ljubeče lastnike, ki jih ne bodo priklenjali na verige, jih bodo redno cepili, skrbeli za njihovo zdravje, družbo, vzgojo. In takšnih lastnikov je mala, zavetišča pa pokajo pošivih od vseh psov, ki potrebujejo dom - tako zavrženi mladički, kot že malo večji psi.

Enako velja za mačke. Če bi imeli svojo mačko resnično radi, bi poskrbeli da ne bi kar izginila. Če jih imamo pod nadzorm, se pravi, da živijo z nami v hiši in jih ne spuščamo kar tako ven jih avto ne more povoziti, sosedov pes jih ne dobi v gobec, sosedova mačka jih ne naleze mačjega aidsa, mimoidoči objestneš jih ne zbrca do smrti, oko se jim ne vname in ne ostanejo brez njega, manj so izpostavljeni bolham in klopom, ki prenašajo bolezni... Še vedno jim lahko nudimo užitke zunanjega okolja a vedno samo pod nadzorom (recimo na povodcu).
Nazaj na vrh Go down
Admin
Gospodar foruma
Admin


Posts : 2684
Join date : 17/01/2010
Age : 27
Location : Slovenija/Maribor

Ste dali vaše pse kastrirati? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ste dali vaše pse kastrirati?   Ste dali vaše pse kastrirati? I_icon_minitimePet Apr 30, 2010 2:14 am

Mucmicmac je napisal/a:
Razumem, da nekdo ne sterilizira oz. kastrira čistokrvnega psa (to je takšen, ki ima rodovnik). Če ta pes pridobi tudi vzrejno dovoljenje je to upravičeno. V nasprotnem primeru, se pravi če gre za nerodovniškega psa ali psa, ki rodovnik ima, pa vzrejnega ni opravil gre pa samo za egoizem in neodgovornost njegovega lastnika. Živali na spolnost in materinstvo ne gledajo čustveno kot mi. Psi so na naskok pripravljeni vedno in gre za nagon, ki ji mnogokrat ne prinese nič dobrega in jim je pravzaprav v breme. Enako velja za psice v času gonitve. Dovolj je mešancev, tako odraslih kot mladičev, ki nimajo domov ali pa imajo tako obupne, da je groza. Mladički, ki bodo oh tako ljubki so velika odgovornost. Potrebno jim je najti ljubeče lastnike, ki jih ne bodo priklenjali na verige, jih bodo redno cepili, skrbeli za njihovo zdravje, družbo, vzgojo. In takšnih lastnikov je mala, zavetišča pa pokajo pošivih od vseh psov, ki potrebujejo dom - tako zavrženi mladički, kot že malo večji psi.

Enako velja za mačke. Če bi imeli svojo mačko resnično radi, bi poskrbeli da ne bi kar izginila. Če jih imamo pod nadzorm, se pravi, da živijo z nami v hiši in jih ne spuščamo kar tako ven jih avto ne more povoziti, sosedov pes jih ne dobi v gobec, sosedova mačka jih ne naleze mačjega aidsa, mimoidoči objestneš jih ne zbrca do smrti, oko se jim ne vname in ne ostanejo brez njega, manj so izpostavljeni bolham in klopom, ki prenašajo bolezni... Še vedno jim lahko nudimo užitke zunanjega okolja a vedno samo pod nadzorom (recimo na povodcu).


Kaj naj rečem [You must be registered and logged in to see this image.] Tole si zelo dobro napisala, se popolnoma strinjam [You must be registered and logged in to see this image.] Imamo spet nekoga, ki se zavzema za živali in se tudi bolj podrobno poglablja v njih [You must be registered and logged in to see this image.] To me izredno veseli [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazaj na vrh Go down
https://forumozivalih.forumsl.net
Miška
Morski prašiček
Morski prašiček
Miška


Posts : 86
Join date : 26/04/2010

Ste dali vaše pse kastrirati? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ste dali vaše pse kastrirati?   Ste dali vaše pse kastrirati? I_icon_minitimePet Apr 30, 2010 2:48 am

Mucmicmac je napisal/a:
Razumem, da nekdo ne sterilizira oz. kastrira čistokrvnega psa (to je takšen, ki ima rodovnik). Če ta pes pridobi tudi vzrejno dovoljenje je to upravičeno. V nasprotnem primeru, se pravi če gre za nerodovniškega psa ali psa, ki rodovnik ima, pa vzrejnega ni opravil gre pa samo za egoizem in neodgovornost njegovega lastnika. Živali na spolnost in materinstvo ne gledajo čustveno kot mi. Psi so na naskok pripravljeni vedno in gre za nagon, ki ji mnogokrat ne prinese nič dobrega in jim je pravzaprav v breme. Enako velja za psice v času gonitve. Dovolj je mešancev, tako odraslih kot mladičev, ki nimajo domov ali pa imajo tako obupne, da je groza. Mladički, ki bodo oh tako ljubki so velika odgovornost. Potrebno jim je najti ljubeče lastnike, ki jih ne bodo priklenjali na verige, jih bodo redno cepili, skrbeli za njihovo zdravje, družbo, vzgojo. In takšnih lastnikov je mala, zavetišča pa pokajo pošivih od vseh psov, ki potrebujejo dom - tako zavrženi mladički, kot že malo večji psi.

Enako velja za mačke. Če bi imeli svojo mačko resnično radi, bi poskrbeli da ne bi kar izginila. Če jih imamo pod nadzorm, se pravi, da živijo z nami v hiši in jih ne spuščamo kar tako ven jih avto ne more povoziti, sosedov pes jih ne dobi v gobec, sosedova mačka jih ne naleze mačjega aidsa, mimoidoči objestneš jih ne zbrca do smrti, oko se jim ne vname in ne ostanejo brez njega, manj so izpostavljeni bolham in klopom, ki prenašajo bolezni... Še vedno jim lahko nudimo užitke zunanjega okolja a vedno samo pod nadzorom (recimo na povodcu).

lepo si tole napisala.....
ampak z delom o mačkah se pa ne strinjam popolnoma..... naša mačka pa more it ven,.....
in če bi bila na povodcu bi ona bolj občutila mučenje kot pa užitke....!!!!!!!!
Nazaj na vrh Go down
http://ljubljencki.forumotion.com/portal.htm
Nion
Volk
Volk
Nion


Posts : 682
Join date : 28/02/2010

Ste dali vaše pse kastrirati? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ste dali vaše pse kastrirati?   Ste dali vaše pse kastrirati? I_icon_minitimePet Apr 30, 2010 2:54 am

Ja to se tudi jaz strinjam z reppko in lilly.. tudi pri nas bi bili čisto paf če bi morali biti na povodcu...
Nazaj na vrh Go down
Admin
Gospodar foruma
Admin


Posts : 2684
Join date : 17/01/2010
Age : 27
Location : Slovenija/Maribor

Ste dali vaše pse kastrirati? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ste dali vaše pse kastrirati?   Ste dali vaše pse kastrirati? I_icon_minitimePet Apr 30, 2010 2:58 am

Ja, ampak če bi muce že od malega navajali? [You must be registered and logged in to see this image.] Tudi jaz sem kojo pokojno muco navajala na povodec in je uboževala sprehode na povodcu [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazaj na vrh Go down
https://forumozivalih.forumsl.net
Miška
Morski prašiček
Morski prašiček
Miška


Posts : 86
Join date : 26/04/2010

Ste dali vaše pse kastrirati? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ste dali vaše pse kastrirati?   Ste dali vaše pse kastrirati? I_icon_minitimePet Apr 30, 2010 3:00 am

ja samo za stare je pa že prepozno za povodec....
Nazaj na vrh Go down
http://ljubljencki.forumotion.com/portal.htm
Admin
Gospodar foruma
Admin


Posts : 2684
Join date : 17/01/2010
Age : 27
Location : Slovenija/Maribor

Ste dali vaše pse kastrirati? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ste dali vaše pse kastrirati?   Ste dali vaše pse kastrirati? I_icon_minitimePet Apr 30, 2010 3:01 am

Verjemi mi. Z doslednostjo je vse mogoče [You must be registered and logged in to see this image.] Muca mora povezati povodec, kot nekaj pozitivnega [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazaj na vrh Go down
https://forumozivalih.forumsl.net
Miška
Morski prašiček
Morski prašiček
Miška


Posts : 86
Join date : 26/04/2010

Ste dali vaše pse kastrirati? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ste dali vaše pse kastrirati?   Ste dali vaše pse kastrirati? I_icon_minitimePet Apr 30, 2010 3:03 am

pri naši to ne bo nikoli!!! ker je prava trma... in ko je bila majhna je bila na enem povodcu in nje ni mogoče prepričat, da bi se navadila povodca .... vrjemi.....
Nazaj na vrh Go down
http://ljubljencki.forumotion.com/portal.htm
Gost
Gost




Ste dali vaše pse kastrirati? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ste dali vaše pse kastrirati?   Ste dali vaše pse kastrirati? I_icon_minitimePet Apr 30, 2010 3:30 am

Anja, kako pa boš navadil mačko, ki je do tebe prišla odrasla, stara 2 leti, zanemrajena, nevajena ukvarjanja, povodca in podobnega? Ali pa če dobiš starejšo muco iz zavetišča, ki ti itak ne zaupa in jo še na povodec privajaš, potem je pa itak totalka, na psihičnem koncu, ker je prej že bog ve kaj preživela, imela je slabe lastnike, ker potem bo spet mislila, da jo je v roke dobil slab lastnik in mučitelj. Verjamem, da se mladičke da navaditi, če pa dobiš starejšo, pa je ne moreš. Potem pač greš z njo ven tako, da jo pač nimaš na povodcu in jo malo izpustiš da se nateka, pa jo nazaj notri odneseš :roll: . Naša je ves čas veni, razen pozimi spi notri ali pa če je slabo vreme. Ampak vseeno pozimi ven sili, ko mora na WC, pa kremplje zbrusiti, iti k svoji prijateljici. Poleti pa itak nebi notri zdržala več kot 2 uri.
Nazaj na vrh Go down
Miška
Morski prašiček
Morski prašiček
Miška


Posts : 86
Join date : 26/04/2010

Ste dali vaše pse kastrirati? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ste dali vaše pse kastrirati?   Ste dali vaše pse kastrirati? I_icon_minitimePet Apr 30, 2010 3:47 am

ja naša je pa veliko notri pozimi in poleti..... ponoči jo pa zmeraj vn damo... pozimi je skoraj cev dan notri in tudi kakšno noč, poleti pa malo manj...... :D
Nazaj na vrh Go down
http://ljubljencki.forumotion.com/portal.htm
Sponsored content





Ste dali vaše pse kastrirati? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ste dali vaše pse kastrirati?   Ste dali vaše pse kastrirati? I_icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Ste dali vaše pse kastrirati?
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 2Pojdi na stran : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Zakaj pse kastrirati/ sterilizirati

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ljubljenčki so zakon! :: Psi :: Kastracija/sterilizacija-
Pojdi na: