Ljubljenčki so zakon!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ljubljenčki so zakon!


 
KazaloPortalIščiLatest imagesRegistriraj sePrijava
Dobrodošli na najboljšem forumu o živalih. Upamo da se boste zabavali.

 

 Kje ste kupili psa?

Go down 
+9
Nion
Tjaskaa*Jonaa<3
jona
Sarchy<3
Woody
Tinčiii
ßlonDi medo.
Kravica Katka
Admin
13 posters
AvtorSporočilo
Admin
Gospodar foruma
Admin


Posts : 2684
Join date : 17/01/2010
Age : 27
Location : Slovenija/Maribor

Kje ste kupili psa? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Kje ste kupili psa?   Kje ste kupili psa? I_icon_minitimeČet Jan 21, 2010 7:28 am

Kje ste vi kupili psa? :D Mi smo se morali peljati kakšni dve uri, kupili pa smo jo v Šmarju pri Jelšah :D Tam je vlka bela hiša z vrtom, kjer so v senu bile skrite in v pasji utici male bele kepice, mama jih je grela ;)
Nazaj na vrh Go down
https://forumozivalih.forumsl.net
Kravica Katka
Medved
Kravica Katka


Posts : 1481
Join date : 18/01/2010

Kje ste kupili psa? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kje ste kupili psa?   Kje ste kupili psa? I_icon_minitimePet Jan 22, 2010 11:56 am

Mi pa ne vem kam smo šli ampak sem jih pa šla pogledat(čistokrvne brak jazbečarje)ko so bili še čisto majhni!
Nazaj na vrh Go down
ßlonDi medo.
Volk
Volk
ßlonDi medo.


Posts : 614
Join date : 10/02/2010

Kje ste kupili psa? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kje ste kupili psa?   Kje ste kupili psa? I_icon_minitimeSob Feb 13, 2010 3:16 am

Mi smo ga kupl v šoštanju :face:
Nazaj na vrh Go down
Tinčiii
Konj
Konj
Tinčiii


Posts : 368
Join date : 09/02/2010

Kje ste kupili psa? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kje ste kupili psa?   Kje ste kupili psa? I_icon_minitimeSob Feb 13, 2010 3:19 am

Moja babi ga je dubla od priajteljice(una prijateljica goji živali in tudi lepo skrbi za njih nobene ne zanemrja)
Nazaj na vrh Go down
Woody
Pes
Pes
Woody


Posts : 214
Join date : 08/02/2010

Kje ste kupili psa? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kje ste kupili psa?   Kje ste kupili psa? I_icon_minitimeSob Feb 13, 2010 4:34 am

Mi smo ga kupili na Koroškem..
Nazaj na vrh Go down
Admin
Gospodar foruma
Admin


Posts : 2684
Join date : 17/01/2010
Age : 27
Location : Slovenija/Maribor

Kje ste kupili psa? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kje ste kupili psa?   Kje ste kupili psa? I_icon_minitimeNed Feb 14, 2010 4:21 am

Tam imam jaz babico [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazaj na vrh Go down
https://forumozivalih.forumsl.net
Sarchy<3

Sarchy<3


Posts : 9
Join date : 25/02/2010

Kje ste kupili psa? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kje ste kupili psa?   Kje ste kupili psa? I_icon_minitimeČet Feb 25, 2010 8:21 am

Mi smo pa našo Loriko kupli nekje pr Lenartu nwm glih kje. No v glavnem ko smo prišli tja je ona mene zbrala :D pol ko smo jo čez 1 teden vzeli pa so njeno mamo peljali na sprehod da glih ne bi vidla kak ji mladiča jemlejo, sej to je pametno. Zravn smo pa dobli igračko ki je Loro prvih nekaj dni spominjala na mamo ( zarad vonja ) :puppy:
Nazaj na vrh Go down
Admin
Gospodar foruma
Admin


Posts : 2684
Join date : 17/01/2010
Age : 27
Location : Slovenija/Maribor

Kje ste kupili psa? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kje ste kupili psa?   Kje ste kupili psa? I_icon_minitimeČet Feb 25, 2010 8:23 am

Super [You must be registered and logged in to see this image.] To so pa pametno naredili, da mama ni videla [You must be registered and logged in to see this image.] To je najlepše če kuža tebe izbere [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazaj na vrh Go down
https://forumozivalih.forumsl.net
jona




Posts : 1
Join date : 25/02/2010

Kje ste kupili psa? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kje ste kupili psa?   Kje ste kupili psa? I_icon_minitimePet Feb 26, 2010 12:11 am

Mi smo ga kupil v Kranski Gori pa med potjo je dvakrat bruhu.
Nazaj na vrh Go down
Admin
Gospodar foruma
Admin


Posts : 2684
Join date : 17/01/2010
Age : 27
Location : Slovenija/Maribor

Kje ste kupili psa? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kje ste kupili psa?   Kje ste kupili psa? I_icon_minitimePet Feb 26, 2010 5:36 am

A zdaj še vedno bruha?
Nazaj na vrh Go down
https://forumozivalih.forumsl.net
Gost
Gost




Kje ste kupili psa? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kje ste kupili psa?   Kje ste kupili psa? I_icon_minitimeTor Mar 09, 2010 9:15 am

Kalo smo kupili v bližini Nove Gorice, Rona pa v Radačah .
Kala je bla še zadnja psička v leglu, amapk ''tista ta prava''. Sej ne upaš reči taki očkom : ''Ne.''
Ronovi lastniki so pa ''lastniki'' najdebelejšega kostanja v Sloevinji. Tam ni na kilometre nobenen hiše, pa samo gozd je... res krasno.
Nazaj na vrh Go down
Woody
Pes
Pes
Woody


Posts : 214
Join date : 08/02/2010

Kje ste kupili psa? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kje ste kupili psa?   Kje ste kupili psa? I_icon_minitimeTor Mar 09, 2010 12:22 pm

Pri nas se je pa igral ko je bil mahen in smo ga vozili domov.
Nazaj na vrh Go down
Tjaskaa*Jonaa<3

Tjaskaa*Jonaa<3


Posts : 8
Join date : 12/03/2010
Age : 26

Kje ste kupili psa? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kje ste kupili psa?   Kje ste kupili psa? I_icon_minitimePet Mar 12, 2010 8:25 am

Mi smo ga kupili v Radovljici:)
Nazaj na vrh Go down
Nion
Volk
Volk
Nion


Posts : 682
Join date : 28/02/2010

Kje ste kupili psa? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kje ste kupili psa?   Kje ste kupili psa? I_icon_minitimeTor Mar 16, 2010 1:53 pm

mi smo ga kupili pri nekem rejcu.. je nemški ovčar samo nima rodovnika, imata ga njegova starša se mi zdi, on ga pa nima ker je nam vseeno ali ga ima ali ne saj so vsi kužki lepi ne glede na rodovnik..
Nazaj na vrh Go down
<3teiiča<3
Konj
Konj
<3teiiča<3


Posts : 444
Join date : 28/02/2010
Age : 26

Kje ste kupili psa? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kje ste kupili psa?   Kje ste kupili psa? I_icon_minitimeNed Apr 04, 2010 10:54 am

mi smo lorda nekje bliz tržiča...pa je edini v leglu preživel. ;)
Nazaj na vrh Go down
Admin
Gospodar foruma
Admin


Posts : 2684
Join date : 17/01/2010
Age : 27
Location : Slovenija/Maribor

Kje ste kupili psa? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kje ste kupili psa?   Kje ste kupili psa? I_icon_minitimeNed Apr 04, 2010 11:32 am

Kako pa to, da je edini preživel? Ja kakšni vzreditelji pa te so, da jim psi umirajo [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazaj na vrh Go down
https://forumozivalih.forumsl.net
<3teiiča<3
Konj
Konj
<3teiiča<3


Posts : 444
Join date : 28/02/2010
Age : 26

Kje ste kupili psa? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kje ste kupili psa?   Kje ste kupili psa? I_icon_minitimeNed Apr 04, 2010 2:14 pm

Admin je napisal/a:
Kako pa to, da je edini preživel? Ja kakšni vzreditelji pa te so, da jim psi umirajo [You must be registered and logged in to see this image.]

ON JE PREŽIVEL, KER SO GA MEL POD LUČKO NEKO POSEBNO PA NOTR U HIŠI. UNI PA NISO PREŽIVELI, KER SO MELI MLADO IN RAZIGRANO MAMICO, IN NI HOTELA SKRBETI ZA NJIH+ NISO BILI REZERVIRANI...JA SAM RES SO GROZNI, DA JIM KR POMIRAJO, JIH JE MOJA MAMI KR MAL NADRLA...
Nazaj na vrh Go down
Admin
Gospodar foruma
Admin


Posts : 2684
Join date : 17/01/2010
Age : 27
Location : Slovenija/Maribor

Kje ste kupili psa? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kje ste kupili psa?   Kje ste kupili psa? I_icon_minitimeNed Apr 04, 2010 2:21 pm

Aja [You must be registered and logged in to see this image.] Groza [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazaj na vrh Go down
https://forumozivalih.forumsl.net
<3teiiča<3
Konj
Konj
<3teiiča<3


Posts : 444
Join date : 28/02/2010
Age : 26

Kje ste kupili psa? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kje ste kupili psa?   Kje ste kupili psa? I_icon_minitimeNed Apr 04, 2010 2:25 pm

jap nič nemoreš...sam da je preživel moj ljubi lord
Nazaj na vrh Go down
Admin
Gospodar foruma
Admin


Posts : 2684
Join date : 17/01/2010
Age : 27
Location : Slovenija/Maribor

Kje ste kupili psa? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kje ste kupili psa?   Kje ste kupili psa? I_icon_minitimePon Apr 05, 2010 2:14 am

Je pa res imel srečo [You must be registered and logged in to see this image.] Hvalabogu, da je preživel [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazaj na vrh Go down
https://forumozivalih.forumsl.net
<3teiiča<3
Konj
Konj
<3teiiča<3


Posts : 444
Join date : 28/02/2010
Age : 26

Kje ste kupili psa? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kje ste kupili psa?   Kje ste kupili psa? I_icon_minitimePon Apr 05, 2010 6:01 am

jap res je
Nazaj na vrh Go down
chory

chory


Posts : 17
Join date : 23/04/2010

Kje ste kupili psa? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kje ste kupili psa?   Kje ste kupili psa? I_icon_minitimeSre Apr 28, 2010 4:43 am

Psa se ne kupuje ali posvaja,kar tako nekje pri sosedu, ker je pač psička skotila,ali pa pri tistih ki gledajo samo na denar in so psički v nemogočih razmerah.Tam se trpi,psički so umazani,osamljeni in nesocializirani.
Po kuža se gre premišljeno k nekomu, za katerega veš da za svoje živali lepo skrbi,greš lahko leglo pogledat kadarkoli in veš da bodo psički na toplem,suhem siti ,bodo imeli dovolj sveže vode in da jih lepo oskrbujejoNi važno če je mešanček le odnos do psa mora biti ljubeč.Če se pač rodijo nezaželjenčki ,mora tak lastnik svojo psičko po leglu sterilizirati..Dober vzreditelj bo znal sakega mladička opisati,karaktreno in telesno.Psički bodo sproščeni,živahni in zdravi.Da so zdravi pa mora potrditi veterinar, ki jih ob cepljenjih in razglistenju pregleda in oceni njihovo fizično stanje.
Vsak dober vzreditelj bo kupca vprašal kakšnega psička si želi,kaj bo z njim delal(reševanje,agiliti,razstavljanje) in mu bo priporočil pravega iz legla.Noben dober vzreditelj psa ne bo za nobeno ceno prodal za na verigo,za čuvaja,za med ovce,ali nekomu ki kaže znake da za psa ne bo skrbel.Psa se oddaja izključno nekomu ki si ga želi zato da ga bo imel rad.Sama sem zelo dobro preverjala kupce in jih veliko odklonila.Pes naj bo tretiran s polno ljubezni in nege.
Zelo je bil hud človek ,ki sem odklonila prodajo enega naših mladičev,ko mi je na vprašanje zakaj kupuje psa odgovoril ,da za vzrejo.Gospodu sem rekla da pač mojega ne bo dobil,ker dvomesečena psička je bitje ,ki mora biti ljubljeno zaradi sebe in ne zato da bo z njo služil na račun mladičev.
Dober vzreditelj ti bo pojasnil stvar,i ki te zanimajo in bo na razpolago tudi vsa leta ko psi odraščajo,da bo preverjal kako se s psički ravna.Vsem ki so kupili pse pri meni sem namreč takoj povedala,da v primeru če ugotovim da se s psom ne ravna tako kot je teeba bom psa odkupila nazaj.
Drugič kaj več.
Nazaj na vrh Go down
Admin
Gospodar foruma
Admin


Posts : 2684
Join date : 17/01/2010
Age : 27
Location : Slovenija/Maribor

Kje ste kupili psa? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kje ste kupili psa?   Kje ste kupili psa? I_icon_minitimeSre Apr 28, 2010 8:36 am

Hvala za tvoj čas in za obširen opis, mislim, da si tole napisala zelo poučno [You must be registered and logged in to see this image.] Glede tega se popolnoma strinjam s teboj [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazaj na vrh Go down
https://forumozivalih.forumsl.net
Nion
Volk
Volk
Nion


Posts : 682
Join date : 28/02/2010

Kje ste kupili psa? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kje ste kupili psa?   Kje ste kupili psa? I_icon_minitimeČet Apr 29, 2010 1:35 am

Tudi jaz se strinjam s tabo ^^ Res dober opis ^^
Nazaj na vrh Go down
Key
Morski prašiček
Morski prašiček
Key


Posts : 85
Join date : 18/05/2010

Kje ste kupili psa? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kje ste kupili psa?   Kje ste kupili psa? I_icon_minitimeNed Jul 25, 2010 12:22 pm

Po Bolta smo šli v Celje, po Žadi pa v Ljubljano.
Nazaj na vrh Go down
peewee




Posts : 8
Join date : 18/04/2010

Kje ste kupili psa? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kje ste kupili psa?   Kje ste kupili psa? I_icon_minitimeSob Jul 31, 2010 9:48 am

Jaz sem pa našo kupila čez mejo.
Nazaj na vrh Go down
Admin
Gospodar foruma
Admin


Posts : 2684
Join date : 17/01/2010
Age : 27
Location : Slovenija/Maribor

Kje ste kupili psa? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kje ste kupili psa?   Kje ste kupili psa? I_icon_minitimeTor Nov 30, 2010 5:10 am

Mene je vzrediteljica Samojedov iz psarne
Blanja Polar povabila na obisk!!!! iiii ffhzu iiii
Ima 6 samojedov!!!!!!!!!! ffhzu
K njej grem 18 decembra ffhzu
Bomo malo klepetali, morda s seboj
vzamem tudi Nalo trz
Jaz sem se jokala od sreče ffhzu
Je pa iz Starš mezik
Nazaj na vrh Go down
https://forumozivalih.forumsl.net
Kravica Katka
Medved
Kravica Katka


Posts : 1481
Join date : 18/01/2010

Kje ste kupili psa? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kje ste kupili psa?   Kje ste kupili psa? I_icon_minitimeTor Nov 30, 2010 10:12 am

Oooo, krasno. ffhzu Ti prav zavidam. ffhzu
Uživajte. ffhzu
Nazaj na vrh Go down
Admin
Gospodar foruma
Admin


Posts : 2684
Join date : 17/01/2010
Age : 27
Location : Slovenija/Maribor

Kje ste kupili psa? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kje ste kupili psa?   Kje ste kupili psa? I_icon_minitimeTor Nov 30, 2010 10:21 am

Hvala [You must be registered and logged in to see this image.]

Bomo, bomo [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazaj na vrh Go down
https://forumozivalih.forumsl.net
Sponsored content





Kje ste kupili psa? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kje ste kupili psa?   Kje ste kupili psa? I_icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Kje ste kupili psa?
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ljubljenčki so zakon! :: Psi :: Nakup-
Pojdi na: